Δευτέρα 16 Μαΐου 2011 | 0 σχόλια

Πρωτάθλημα Β’ Εθνικής Κατηγορίας Οι πολλές ελλείψεις και οι αλλαγές έφεραν την ήττα Πανθρακικός – Πιερικός 3-0 Χωρίς Πέτρου, Μιλόσκοβιτς, Γκουγκουλιά, Πουλάκο, Γουμάγια, Πορτουλίδη, Λόπεζ

Δευτέρα 16 Μαίου 2011
Πολύ καλός ο Πιερικός στο πρώτο ημίχρονο δεν επέτρεψε στους γηπεδούχους να απειλήσουν άμεσα την εστία του και κράτησε εύκολα το μηδέν.
Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι και πήραν δίκαια τη νίκη που τους δίνει το δικαίωμα να ελπίζουν για συμμετοχή στα...

ΔΙΟΡΓΑΝΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΔΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΥ Εκατοντάδες αθλητές στον 2ο αγώνα δρόμου «Δίον» 2011 Η ΦΕΤΙΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΕΚΛΙΠΟΝΤΟΣ ΑΘΛΗΤΗ ΣΩΤΗΡΗ ΖΓΙΑΛΤΟΥ

Στη μνήμη του αθλητή Σωτήρη Ζγιάλτου πραγματοποιήθηκε χθες, Κυριακή 15 Μαΐου 2011, ο δεύτερος αγώνας δρόμου «Δίον», που διοργανώθηκε από τον αθλητικό πολιτιστικό σύλλογο δρομέων Πιερίας «Ζευς» με συνδιοργανωτή τον δήμο Δίου-Ολύμπου.
Στον συγκεκριμένο αγώνα συμμετείχαν εκατοντάδες περιπατητές και ...